Korektury pro bono

Co je to korektura pro bono?

Výraz pro bono (pro bono publico, tedy pro veřejné dobro) označuje práci, která je vykonávána bezplatně a dobrovolně pro dobro veřejnosti. V našem případě jsou to korektury, které provádíme zdarma v rámci naší společenské zodpovědnosti. Neziskové organizace, jejichž činnost shledáme obecně prospěšnou či jinak záslužnou, a to i subjekty, které teprve vznikají, mohou využít našich služeb zdarma do rozsahu 5 NS měsíčně.

Jaké jsou podmínky programu Korektury pro bono?

Jak získat korekturu zdarma?

Potřebujete-li korekturu nyní, zašlete nám prosím dokument, který potřebujete zkorigovat, na e-mail info@expresni-korektury.cz a jako předmět zprávy uveďte Pro bono. V co nejkratší možné době vás informujeme, zda korekturu můžeme provést. Víte-li, že v budete v budoucnu chtít našeho programu pro bono využít, budeme rádi, když nás kontaktujete v předstihu, abychom měli možnost se s činností vaší organizace seznámit předem.


10% sleva pro studenty!

Aktuálně nabízíme 10% slevu na korektury diplomových prací, korektury bakalářských prací, ročníkových či seminárních prací
v českém jazyce.

Tato sleva se vztahuje i na další školní
a studijní texty
. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Umíme česky i anglicky!

Kromě korektur českých textů nabízíme i standardní korektury v anglickém jazyce.

Naší specialitou jsou korektury překladů z češtiny do angličtiny a obráceně. Nejste si jisti výběrem toho správného výrazu? Naši překladatelé ten nejvhodnější znají a Váš překlad zkorigují tak, aby významem odpovídal originálu.

Kontaktujte nás

V době od 9:00 do 20:00 nám stačí napsat e-mail nebo přímo zaslat text ke korektuře ve formátu .doc nebo .rtf.

Mezi 20:00 a 9:00 a o víkendu můžete kontaktovat našeho pohotovostního korektora na telefonním čísle 773 999 363.


Jsme rádi, že mezi naše zákazníky patří: