Korektury

Potřebujete korekturu?

Jen málokdo je tak bohatý, aby si mohl dovolit dělat chyby. Pokud si nejste 100% jisti, že je váš reklamní leták, text na internetové stránky nebo diplomová práce bez chyby, rádi vám poskytneme své korektorské služby. Pro neziskové organizace nabízíme možnost provedení korektury zdarma.

Co pro vás můžeme udělat

Provádíme klasické korektury, které se skládají ze tří částí - pravopisné, gramatické a stylistické. Kromě toho nabízíme i možnost základní korektury, při níž odstraníme pouze pravopisné a gramatické chyby. Pokud při korektuře shledáme, že je váš text bez chyby, s radostí vám poskytneme 10% slevu z ceny zakázky.

Bude výsledek dokonalý?

Prací korektora je minimalizace chyb v textu. Záleží tedy na jazykové úrovni vstupního textu, jelikož i korektor má pouze omezenou kapacitu pro vnímání chyb. U velmi chybových textů je tedy jednorázová dokonalá korektura v podstatě nemožná. I přesto se snažíme dodávat výsledné texty ve špičkové kvalitě a bez chyb.

Za výsledky své práce ručíme

Ačkoliv to nepředpokládáme, pokud přece jen najdete v námi zkorigovaném textu byť jedinou chybu, nebudeme vám účtovat částku za celou normostranu, na níž se chyba vyskytla. Rozhodli jsme se totiž, že i když nám to zákon tímto způsobem neukládá, chceme si za kvalitou své práce stát a ručit za ni. Zde tvoří jedinou výjimku texty nerodilých mluvčích a jiné velmi chybové texty, u nichž na vysokou chybovost, a tudíž nemožnost ručení za bezchybnost, předem upozorňujeme. Pro uplatnění této slevy je nutno nás informovat ideálně před vystavením faktury, nejpozději před její úhradou.Kromě korektur v češtině a angličtině vám nyní nabízíme i korektury textů ve slovenštině, němčině, ruštině a francouzštině.

Ceník korektur


10% sleva pro studenty!

Aktuálně nabízíme 10% slevu na korektury diplomových prací, korektury bakalářských prací, ročníkových či seminárních prací
v českém jazyce.

Tato sleva se vztahuje i na další školní
a studijní texty
. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Umíme česky i anglicky!

Kromě korektur českých textů nabízíme i standardní korektury v anglickém jazyce.

Naší specialitou jsou korektury překladů z češtiny do angličtiny a obráceně. Nejste si jisti výběrem toho správného výrazu? Naši překladatelé ten nejvhodnější znají a Váš překlad zkorigují tak, aby významem odpovídal originálu.

Kontaktujte nás

V době od 9:00 do 20:00 nám stačí napsat e-mail nebo přímo zaslat text ke korektuře ve formátu .doc nebo .rtf.

Mezi 20:00 a 9:00 a o víkendu můžete kontaktovat našeho pohotovostního korektora na telefonním čísle 773 999 363.


Jsme rádi, že mezi naše zákazníky patří: